برنامه نویسی اندروید

تیم برنامه نویسی لینک پیشتاز در امر طراحی و برنامه نویسی اندروید می‌باشد. پروژه برنامه نویسی اندروید شما بصورت کامل توسط تیم لینک انجام خواهد پذیرفت که این امر باعث می شود تمام خواسته های مشتری و نیاز های آن به طور کامل به تحقق بپیوندد . همچنین در صورتیکه یک طراحی برنامه تلفن همراه بخوبی کدنویسی شود، سریع‌تر، تاثیر‌گذارتر و کارآمدتر کار می‌کند که این امر این با کاربر پسند بودن و موفقیت آن برنامه تلفن همراه می‌انجامد.
هر برنامه تلفن همراه هدفی مشخص دارد و هر دانلود، نصب و یا خرید باید در خدمت آن هدف خاص باشد. هرچه طراحی رابط کاربری یک اپلیکیشن موبایل بهترانجام شده باشد، کاربر زمان کمتری را صرف یادگیری کار با برنامه تلفن همراه کرده و زمان بیشتری را صرف استفاده از آن می‌کند و این یعنی ما به هدف خود نزدیک شده‌ایم. در این راستا برنامه های اندروید تولید شده پس از تولید و تکمیل به مشتری تحویل داده می شود و توسط تست بتا مورد ارزیابی قرار میگیرد.
سرویس های قابل ارائه در طراحی برنامه اندروید:
طراحی گرافیک ظاهری نرم افزار بصورت کاملا حرفه ای و پویا
طراحی سیستم های امنیتی مبتنی بر آندروید برای نرم افزار هایی همچون موبایل بانک
برنامه نویسی سرویس های مورد نیاز مبتنی بر آندروید بصورت OOP
برنامه نویسی برای تمامی مدل های گوشی آندروید و انواع تبلت ها
کار با پایگاه داده ها و ذخیره و بازیابی اطلاعات
کار با بانک اطلاعاتی داخلی آندروید SQL Lite
وب اپلیکیشن‌ها و موبایل وب
طراحی سیستم‌های اتوماسیون روی موبایل
برنامه های موبایل مبتنی بر موقعیت
یکپارچه‌سازی پایگاه‌‌های داده تحت سرور با موبایل
یکپارچه‌سازی با شبکه‌های اجتماعی موجود مانند فیس بوک ، تویتر و غیره
تجارت الکترونیک بر روی موبایل
کار با بلوتوث ، تماس تلفنی ، دوربین ، پرینترهای وایرلس ، SMS
تیم لینک انواع سفارشات برنامه نویسی اندروید و طراحی برنامه و اپلیکیشن اندرویید را در کمترین زمان و پایین ترین هزینه با کیفیت برتر انجام می دهد. تمام برنامه نویسی و طراحی های برنامه اندروید توسط تیم لینک به صورتی می باشد که بر روی دیوایس‌ها و دستگاه های مختلف از جمله تلفن های همراه و انواع تبلت ها بخوبی نمایش داده و کار می‌کنند.