برنامه نویسی iOS

ای او اس (IOS) یک سیستم عامل تلفن همراه است که در ابتدا برای آی‌فون و آی‌پاد تاچ توسعه داده می‌شد، از آن زمان به بعد برای استفاده در سایر دستگاه‌های شرکت اپل مانند آی‌پد و اپل تی‌وی گسترش یافت.
با افزایش استفاده از دستگاه های شرکت اپل مانند آیفون و ایپد و تبلت ایر و نیاز همراه و همگام بودن با تکنولوژی در سازمان‌های بزرگ و رو به رشد و نیاز به پیاده سازی سیستم ها در تمام پلتفرم های موجود تیم لینک فعالیت خود را در زمینه طراحی برنامه ای او اس آغاز کرد.
تیم برنامه نویسی موبایل لینک علاوه بر ارائه انواع اپلیکیشن های ویندوز فون و اندروید به کاربران خود، اقدام به ارائه خدمات در زمینه برنامه نویسی سیستم عامل موبایل اپل (IOS) و همچنین مشاوره های مدیریتی و استفاده بهینه از این برنامه ها را نیز می‌کند، که این موضوع باعث افزایش راه های ارتباطی، اعتبار نام تجاری و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان محصولات و خدمات سازمان‌هاخواهد شد.
برنامه های تولید شده سازگار با آخرین و جدیدترین نسخه های سیستم عامل ای او اس و جدیدترین دستگاه های این شرکت شامل ایفون ،ای پد ،ای پاد تاچ ، ای پد ایر و ... می باشد.
به تازگی با معرفی زبان برنامه نویسی جدید اپل با نام swift ، تیم لینک تمرکز و تلاش خود را بر روی این زبان برنامه نویسی در طراحی برنامه های IOS خود قرار داده است .