برنامه نویسی موبایل

نمی دانیم الان که مشغول مطالعه این سطر هستید پشت پی سی نشستید یا با موبایل سایت ما را باز کردید. اما به احتمال زیاد یک اسمارت فون دارید! و حتما شاهد رشد سریع و وسیع استفاده از گوشی های هوشمند شده اید. چرا شما از فرصت جدید استفاده نکنید؟ اپلیکیشن موبایل اختصاصی خود را سفارش دهید و روی موبایل مشتریان تان حضور داشته باشید. بسته به اینکه چه کسب و کاری دارید و چه هدفی را دنبال می کنید ما می توانیم راه حل های جذابی به شما ارائه دهیم.

خلق یک چیز جدید به ذاته لذت بخش است. شما می توانید ایده هایی که دارید را با ما در میان بگذارید تا در اجراو پیاده سازی آن به شما کمک کنیم. اگر اپلیکیشن سفارشی با ویژگی ها و امکانات و طراحی خاصی مد نظر دارید با ما تماس بگیرید. ما آماده هستیم تا به استفاده از جدیدترین روش ها ایده های شما را به اپلیکیشن اندروید،iOS،ویندور فون و ... تبدیل کنیم.

گام های کاری

مشاوره رایگان جهت ساخت اپلیکیشن موبایل شما!
اگر فکر می کنید از ظرفیت موبایل می توانید برای توسعه ی کار خود استفاده کنید با ما تماس بگیرید. ما در یک یا چند جلسه موضوع کاری شما را تحلیل می کنیم و بهترین راهکار را پیشنهاد می دهیم. ما علاقه داریم به کدهای فنی به چشم یک ابراز نگاه کنیم. ابزاری در خدمت هدف شما. پس گام اول شناسایی درست هدف و مخاطب هدف است. بعد در مورد محتوی و کارکرد برنامه تصمیم میگیریم و برای دانلود شدن برنامه و جلب نظر مخاطب ایده می دهیم. گام بعدی طراحی ساختار فنی برنامه است و کمی هم در مورد رابطه کاربری بحث می کنیم. خروجی مرحله ی اول یک برنامه اجرایی است که اگر مورد توافق شما باشد قرارداد منعقد شده و کار را شروع می کنیم ! ساخت اپلیکیشن موبایل اختصاصی شما …

چرا اپلیکیشن ها دانلود شود ؟
اگر نگاهی به مارکت های اپلیکیشن بیندازید متوجه می شوید روزانه تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن منتشر می شوند. در این شلوغی چرا کسی باید برنامه ی شما را دانلود کند؟ چه ارزش افزوده ایی ایجاد شده است ؟ ما در این قسمت به دنبال ارائه ی یک سناریو هوشمندانه و جامع برای تولید برنامه هستیم. همچنین در این بخش به محتوی داخل برنامه فکر می کنیم ؟ چه مطالب و امکاناتی باید داخل برنامه قرار گیرد؟ پس از تدوین سناریو باید محتوی برنامه را جمع آوری و مشخص کرد.

ساده زیباست حتی برای اپلیکیشن های موبایل !
برای کاربر مهم نیست شیوه برنامه نویسی چطور بوده و از چه روشی استفاده شده اما ظاهر و طرح و رنگ برنامه تاثیر مستقیم در جذب مخاطب و میزان استفاده از آن دارد. ما در این مرحله بسیار سخت گیر و وسواسی می شویم. برای ساخت اپلیکیشن موبایل شما سعی می کنیم از به روز ترین ایده های طراحی استفاده کنیم. طراحان گرافیک و رابط کاربری در لینک با درک صحیح سلیقه ی شما و در نظر گرفتن مخاطب هدف و محتوی برنامه طرح های پیشنهادی را در چند سبک ارائه می کنند و شما با فراغ بال طرح مورد نظرتان را انتخاب می کنید. پس از تائید طرح به سراغ برنامه نویسی می رویم.

بهترین روش های فنی در طراحی اپلیکیشن موبایل
ما در لینک با کد هایمان زندگی می کنیم. کدنویسی تفریح ماست. ما تلاش می کنیم همواره از بهترین روش ها و به روز ترین تکنولوژی ها برای رسیدن به هدف و پاسخ به نیاز برنامه ها استفاده کنیم. شما هر چقدر در مورد طراحی گرافیک حساسیت داشتید در این قسمت خیال تان راحت باشد. پس از چند روز برنامه را روی گوشی تحویل می گیرید. ما علاقه داریم از کدنویسی به صورت Native استفاده کنیم اما گاهی اوقات با مشورت با کارفرما روش های Cross-Platforms بهینه تر هستند. به هر حال ما همواره دنبال بهترین راه حل هستیم. معمولا از روند پیشرفت کار در بخش کدنویسی به شما گزارش می دهیم و پس از پایان کار و انجام تست های مختلف تمامی باگ های احتمالی را برطرف می کنیم.
ساخت اپلیکیشن موبایل تخصص ماست.

تبدیل برنامه به رسانه شما
ما اتمام کدنویسی و تحویل برنامه را پایان پروژه نمی دانیم. به نظر ما کار اصلی تازه شروع شده است. رویکرد لینک استفاده از پتانسیل اپلیکیشن ها برای توسعه ی کسب و کار و افزایش روش های ارتباط با مشتری است. ما تلاش می کنیم با شناسایی درست مخاطبان هدف برنامه شما را به بهترین شکل و با بالاترین برد توزیع کنیم. در کنار استفاده از پتانسیل تمامی مارکت های ایرانی و خارجی اپلیکیشن ما از ظرفیت شبکه های اجتماعی برای معرفی اپلیکیشن به مخاطبان استفاده می کنیم. برنامه ی شما دیده خواهد شد، خیال تان راحت !

برخی از ویژگی های نرم افزار ها و طراحی اپلیکیشن توسط لینک :

هماهنگ با تکنولوژی روز دنیا
حجم بسیار پایین
سادگی نصب و استفاده
حروف چینی متون فارسی بر اساس نوع تلفن همراه و امکان تغییر اندازه فونت متون توسط کاربر
قابل نصب بر روی همه گوشی ها
امکان قفل گذاری بر روی هر کدام از محصولات
پشتیبانی کامل نرم افزار از تمامی رزولوشن های استاندارد گوشی های هوشمند و تبلت ها
بهینه بودن نرم افزار در پردازش ها، استفاده از حافظه و حجم نهایی نرم افزار.
محیط گرافیکی جذاب و کاربری ساده نرم افزار
امکان بروزرسانی خودکار برنامه