seodana-seo1-960x540

سئو ( Search Engine Optimization ) یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و مهم ترین آن ها گوگل و بینگ ، به فرآیند ی گفته می شود که سبب دوستی و اهمیت هرچه بیشتر موتورهای جستجو با وب سایت می شود .

فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ، پارامترهای بسیار زیادی دارد که با توجه به نوع و کاربری وب سایت مقدار اهمیت آن ها و ضرایب نفوذ آن ها تغییر می یابد .

نتیجه سئو همیشه می بایست به این مورد ختم شود که هر محتوایی در وب سایت منتشر می شود ، باید به صورت ویژه مورد توجه موتورهای جستجو قرار گیرد و اگر شخصی در هرجای کره زمین جستجویی در موتورهای جستجو انجام داد و از دیدگاه درک موتورهای جستجو ، به نحوی متقاضی محتوای منتشر شده در آن وب سایت بود ، آن وب سایت سئو شده می بایست نخستین پیشنهاد موتورهای جستجو برای کاربر باشد .

اهمیت سئو به این دلیل هست که کاربر وب سایت خود را آنگونه که ی بایست به کاربران خود نشان می دهد و در این راه موتورهای جستجو به بهینه سازی های بی نهایت ظرافتمندانه و استراتژی پیشرفته سئو اجرا شده دقت می کنند که وب سایت را به جستجو کنندگان پیشنهاد دهند ، اما این حدودا ۶۰% ماجراست !

۴۰% دیگر ماجرا به بازخورد و نحوه ی رفتار بازدیدکنندگان و کاربران وارد شده از موتورهای جستجو به وب سایت شما باز می گردد که آن ها چند دقیقه در صفحه مورد نظر شما بمانند ، سریعا بر روی چه لینک های دیگری کلیک کنند و اینکه پس از چه مدتی صفحه را کلا می بندند .

این موارد همراه با پارامترهای بسیار ریز اما فوق العاده تاثیر گذار که اهمیت روز افزون پیدا می کنند را در آینده برای شما خواهیم گفت که چگونه به موتور جستجو تائیدیه ای مبنی بر سودمند بودن یا غیر سودمند بودن پیشنهادشان می دهند و اگر بنا به مقدار برخی از پارامترها ، وب سایت خود را بسیار پر محتوا و سودمند معرفی نمایید اما کاربران با رفتارشان پیز دیگری به م.تورهای جستجو و علی الخصوص گوگل بگویند ، آن گاه با جریمه های سفت و سخت و غالبا غیر قابل بازگشت و غیر قابل جبران مواجه خواهید شد .

همه جیز در مورد همه پارامترهای سئو پیشرفته در سئو دانا به شما گفته خواهد شد .

مزایای سئو

بیش از ۸۰% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود، همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت سئو هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است. در واقع با استفاده از تکنیکهای سئو شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید و از سایت خود کسب درآمد داشته باشید. در واقع هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری ندارد. نکته قابل توجه در سئو اینجاست که شما بدون پرداخت هزینه های بالا می توانید چنین کاری را انجام دهید.

مزایای استخدام سئوکار

موتور های جست و جو ، روبات هایی بیش نیستند که فقط کمی هوشمند عمل میکنند . آنها توانایی خواندن و فهمیدن مطالب خوب را ندارند و نمیتوانند به تنهایی بفهمند که کدام نوشته  خوب است و کدامین بد. پس چگونه میتوانند وبسایت ها را رتبه بندی کنند ؟ پاسخ ساده است ، با توجه به ارتباط کلمات کلیدی به متن و همینطور لینک های دریافتی و همینطور ، اماده بودن وبسایت برای پذیرایی از موتور های جست و جو . هیچ ابزار یا کاری نیست که به تنهایی بتواند رتبه سایت شما را در موتور های جست و جو افزایش دهد . در حقیقت ، بازاریابی آنلاین ، به چندین عامل در کنار هم نیاز دارد و تنها یک عامل کاری را از پیش نمیبرد . همینطور که مطالب خوب به سئو نیاز دارند ، سئو هم به مطالب خوب نیاز دارد.

خدمات سئو ارائه شده توسط گروه نرم افزاری لینک

نحوه فعالیت ما در این زمینه به این صورت است که با بررسی وضعیت سایت شما و تحلیل کردن رقبایی که دارید یک راهکار عملی و قابل اندازه گیری از نتایجی که بدست خواهید آورد ارائه می دهد.

برخی از خدمات سئو ارائه شده توسط ما به صورت زیر است:

  • تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود آنها
  • بررسی و آنالیز رقبا
  • بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل
  • مشاوره در مزینه تولید محتوای مناسب
  • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
  • استفاده از تکنیکهای خاص سئو جهت افزایش CTR و رنکینگ سایت
  • بررسی وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهای عملی در زمینه بهبود نرخ تبدیل
  • مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی
  • بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
  • آموزش سئو و تولید مقالات علمی در این زمینه