مشاوره خدمات مشاوره
مشاوره خدمات مشاوره

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت برای مدیران سایت های اینترنتی و شرکت های فعال در بازار اینترنت به صورت اصولی و علمی انجام خواهد شد. هدف از انجام خدمات مشاوره سئو کمک به مدیران سایت های مختلف جهت بهبود وضعیت سایت خود از نظر جذب مشتری هدف از طریق اینترنت و رونق کسب و کار آنها است.مشاوره رایگان سئو از مهمترین فعالیت های سئوکار محسوب می شود. سئوکار ارائه دهنده مشاوره رایگان سئو در کسب و کارهای گوناگون است. سئوکار با ارائه مشاوره حرفه ای و تصمیم سازی در زمینه سئو و طراحی وب سایت توسط متخصصین با تجربه دارای این توانایی است که بتواند برای پروژه های بزرگ و کوچک در حوزه های مختلف کسب و کار راه کارهای مناسب ارائه نماید.

چرا مشاوره سئو؟

یک وب سایت اینترنتی زمانی به موفقیت می رسد که بازدیدکننده هدفمند داشته باشد و بر اساس بازدیدی که کسب می کند بتواند فروش خود را افزایش دهد. بهترین و موثرترین هدایت بازدیدکننده به وب سایت سئو و روش های بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است. البته سئو به تنهایی ضامن موفقیت سایت شما نیست بلکه استفاده همزمان از روش های مختلف بازاریابی اینترنتی، گرافیک مناسب و از همه مهمتر اهمیت دادن به مخاطب و خواسته های او است که می تواند باعث موفقیت سایت شما در اینترنت گردد.

Search Engine Optimization
بهبود سئو

بنابراین هر وب سایت اینترنتی نیاز دارد که در زمینه هایی مانند سئو، افزایش نرخ تبدیل، جذب مخاطب و انواع روش های بازاریابی اینترنتی از افراد با تجربه و خبره مشاوره بگیرد و خود را تقویت نماید. با توجه به اینکه الگوریتم های گوگل در حال تغییر است و هر روز روش های جدید و تکنیکهای جدید در این زمینه عرضه می شود، همکاری موثر و دراز مدت با کارشناسان این زمینه برای هر کسب و کار اینترنتی جز الزامات محسوب می شود. قطعا انجام تغییرات تکنیکال و محتوایی در وب سایت های اینترنتی می تواند نتایج بسیار مناسبی برای مدیران وب سایت ها داشته باشد.

انواع مشاوره سئو

در حالت کلی مشاوره سئو در دو حالت انجام می شود:

مشاوره سئو برای وب سایت های کوچک

برای وب سایت های کوچک و سایت هایی که از نظر بودجه مشکل دارند مشاوره سئو از طریق سرویس های تحلیل سایت و همچنین سئو رایگان قابل انجام است. همچنین این نوع از وب سایت ها می توانند از طریق تماس تلفنی با گروه نرم افزاری لینک از خدمات مشاوره رایگان برای طراحی سایت و سئو برخوردار شوند.

مشاوره سئو برای سایت های بزرگ و کسب و کارهای اینترنتی

مشاوره سئو برای وب سایت های بزرگ و کسب و کارهای اینترنتی در قالب قرارداد مشاوره انجام می پذیرد. نحوه مشاوره به صورت جلسات ماهیانه خواهد بود و هدف از مشاوره طراحی سیستم بازاریابی اینترنتی سایت و بهبود وضعیت سایت از نظر ساختاری، محتوایی و چیدمان خواهد بود.

 دریافت مشاوره سئو توسط ما اطلاعات اشخاص به حدی خواهد رسید که خود بتوانند تصمیم گیری نموده و بهترین راه حل را انتخاب نمایند زیرا هدف ما از ارائه مشاوره سئو، تصمیم سازی در صاحبان مشاغل است که خود بعد از آن بتوانند براحتی تصمیم گیری نمایند. بعضی اوقات پیش می آید که افراد با هدف افزایش رتبه وب سایت خود از مشاوره سئو خوبی برخوردار نمی شوند و بجای اینکه رتبه آنها افزایش پیدا کند و روند مثبتی داشته باشد سیر نزولی به خود می گیرد و یا اصلا تغییری در آن بوجود نمی آید. یکی از نکاتی که همه افراد در افزایش رتبه وب سایت خود می بایست به آن توجه داشته باشند این مسئله است که اگر از مشاوره سئو خوبی برخوردار نشوند و استراتژی بدی را برای خود انتخاب کنند ممکن است که وب سایت آنها برای همیشه در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار گیرد و یا ممکن است بصورت موقتی رتبه آنها کمی بهبود پیدا کند ولی بعد از مدتی دیگر پیشرفت چندانی حاصل نخواهد شد.

Professional-SEO-Consultant
خدمات مشاوره حرفه ای

بطور کلی می توان گفت مشاوره رایگان سئو توسط ما  شامل موارد زیر است:

  • مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو
  • مشاوره در زمینه تکنیک های سئو
  • مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی
  • مشاوره در زمینه مدت زمان رسیدن به هدف
  • مشاوره در زمینه میزان هزینه جهت افزایش رتبه وب سایت